KONST / Litografier / Färglitografi 13027066
nr 1302 7066
Dénes Perger
(1934-2015), Sverige
Färglitografi, 2 st. Signerade. Signerad, numrerad 30/240,1993. Motivet: 21x30 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 januari 2020
kl 20:25:04
20/1 17:55:57
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Dénes Perger
Läs mer om Dénes Perger